Jak możesz mi pomóc?

Moja rehabilitacja jest kosztowna, a bez waszej pomocy finansowej mój domowy budżet nie udźwignąłby takiego obciążenia. Jeżdżę dwa razy w tygodniu do prywatnego gabinetu fizjoterapeutycznego. Na NFZ nie mogę liczyć. Ich założenia finansowe nie przewidują tak intensywnej i profesjonalnej rehabilitacji, jakiej oczekuję. Poza tym są wyjazdy do prywatnych klinik rehabilitacyjnych i zakup leków.

Możesz pomóc mi na kilka sposobów: formy pomocy.

1. FANIMAN                                FaniMani.pl_Logotyp_podstawowy-500px_n29r26B

Razem z FaniMani Fundacja przygotowała specjalny system umożliwiający przekazywanie wpłat na rzecz konkretnych Podopiecznych.

Jak to działa?

  1. Kupujący zakłada własne konto na www.fanimani.pl i loguje się na nie.
  2. Następnie Kupujący wybiera Podopiecznego , czyli w moim przypadku „AVALON 940” w polu „Dodatkowe informacje” (pole to znajduje się w zakładce: „Moje konto” – „Ustawienia”) lub   najprościej kliknąć: https://fanimani.pl/fundacja-avalon-bezposrednia-pomoc-niepelnosprawnym/ewa-stalega-machala-940/
  3. Kupujący robi zakupy w wybranym sklepie internetowym, klikając logo sklepu na stronie FaniMani.
  4. Sklep przekazuje część zysku na wskazane przez Kupującego subkonto!

Więcej na temat kupowania i pomagania przez FaniMani tutaj: https://fanimani.pl/

2. DAROWIZNA

Może ją wpłacić każda osoba, w dowolnym momencie, także z zagranicy. Przekazaną Fundacji darowiznę można odliczyć od podatku.

Należy po prostu dokonać:

A) przelewu bankowego. Numer rachunku Fundacji: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA.

Tytuł wpłaty:  darowizna STAŁĘGA-MACHAŁA, 940

lub

B)  wpłaty na poczcie. Nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa.

Tytuł wpłaty: darowizna STAŁĘGA-MACHAŁA, 940

Na podstawie powyższych informacji pieniądze trafią na moje subkonto w Fundacji .

3. 1% PODATKU

Aby przekazać 1% podatku za poprzedni rok, nie trzeba samemu wpłacać pieniążków, urząd skarbowy przekaże je za nas. Wystarczy w zeznaniu podatkowym podać:

A) numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) fundacji Avalon: 0000270809

B) w rubryce „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1%” koniecznie jest wpisanie: STAŁĘGA-MACHAŁA, 940

Rubryka ta mieści się odpowiednio w pozycjach:

PIT-28 – poz. 128

PIT-36 – poz. 307

PIT-36L – poz. 107

PIT-37 – poz. 126

PIT-38 – poz. 60

PIT-39 – poz. 53

Na podstawie podpisanego porozumienia z Fundacją Avalon posiadającej status organizacji pożytku publicznego, wpłacane pieniądze przeznaczone są na moją rehabilitację. Środki zgromadzone na subkoncie w Fundacji są wydatkowane na podstawie wniosku o dofinansowanie wraz z załączonymi fakturami i rachunkami wystawionymi na moje nazwisko. Dlatego przekazanie środków na konto Fundacji jest gwarantem celowego wydatkowania pieniędzy.

Każda ofiarowana kwota, nawet najmniejsza, pozwoli na dalszą rehabilitacje i leczenie, a za każdą złotówkę przekazaną na podane konto jestem bardzo wdzięczna.

4.Zrzut ekranu 2019-09-1 o 21.10.38

5. WSPIERAJ MNIE: buźka uśmiech

A) Duchowo. Myśl o mnie dobrze i wysyłaj mi moc pozytywnej energii.

B) Kontaktuj się ze mną: dzwoń, pisz, odwiedzaj.